Plivači plivačkog kluba Pula nastupili na 2. Regionalnom razvojnom centru i na mitingu ZPK u Zagrebu.
Protekli vikend bio je vrlo aktivan za naše trenere i plivače.
Protekli vikend bio je vrlo aktivan za naše trenere i plivače.
Na 1. i 2. kolu lige Regije 2, Plivački klub Pula sudjelovao je s ukupno 36 plivača koji su po prvi puta u ovoj sezoni plivali svoje utrke u 50m bazenu. Ovim natjecanjem otvorili smo sezonu natjecanja u velikom bazenu.
Obavještavamo roditelje djece svih grupa obuke neplivača i škole plivanja da će se dana 21.02.2021. u prostorijama dvorane “Mate Parlov” (2. kat, sala 2.) održati roditeljski sastanak.
Naš kadet Simon Žufić nastupio je na Prvenstvu Hrvatske za kadete, koje se od 12.-13. veljače održalo u Zagrebu, na bazenu Mladosti.
Ovo je naša mjesečna rubrika izbora “Najplivača mjeseca” koja se provodi za sve plivače natjecateljskih grupa.